Siyah Beyaz Kanvas Tablo Modelleri

Beğendiysen Oy Ver

Kanvas tablolar oldukça popüler ve kullanışlı tablolar arasında yerini almaya başladı. Üstelik pek modası geçeceğe de benzemeyen siyah beyaz kanvas tablo modelleri ile siz de evlerinize şıklık katmanın en kolay yolunu bulmuş olacaksınız.

 1. Siyahın Asaleti ile Buluşan Kanvas Tablolar

Evinizde siyah rengi kullanmaya bayılıyorsanız ve siyah dekorasyon içerisinde harika kanvas tablolara da yer vermek istiyorsanız siyah beyaz kanvas tablolardan edinerek harika bir dekorasyona imzanızı atabilirsiniz.

 1. Siyah-Beyaz Kontrastını Deneyin

Siyah beyaz şıklığı ile daha önce hiç tanışmadıysanız hemen bir siyah-beyaz kanvas tablo satın alın ve ister siyah, ister beyaz bir duvar üzerine siyah beyaz kontrastını yakalamak için; siyah-beyaz bir kanvas tablo asın. Böylece zıtlığın şıklığını görmüş olacaksınız.

 1. Beyaz Dekorasyona Siyah Beyaz Tablolar

Eviniz bembeyaz bir zemin ve duvar kombinasyonu ile beyaz dekorasyona sahip ise; beyaz rengin üzerinde dilediğiniz rengi kullanarak bir patlama yaratabilir ve evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Bu beyaz duvarlara yakışabilecek en güzel örneklerden birisi de; siyah-beyaz kanvas tablo olacaktır.

 1. Kanvas Şıklığını En Asil Renklerle Kullanın

Kanvas tablolar oldukça şık formlarda tablolardır ve dekorasyonda kullanılabilecek en güzel iki rengin uyumu ile siyah beyaz şıklık olarak da karşınıza çıkacaktır. 5. Siyah Beyaz Ünlü Tablolar

Ünlü ressamların birbirinden ünlü tablolarını dilerseniz siyah-beyaz formlarda kanvas baskı yapılmış hali ile bulabilirsiniz. Dilerseniz de bu tasarımı bir kanvas tablo yapan yerden sipariş edebilirsiniz. Böylece tamamen kendi seçiminiz olan siyah beyaz kanvasları evinize asabilirsiniz.

 1. Pop Artı Siyah Beyaz Hayal Ettiniz mi?

Pop Art resimler ve tablolar soyut, rengarenk ve kültür cümbüşü halinde karşınıza çıkar. Fakat bu kategorideki resimleri siyah-beyaz hayal ederek bu tür kanvaslaru evinizde Pop Art dekorasyonun baş tacı olarak kullanabilirsiniz.

 1. Parçalı Siyah Beyaz Kanvaslar

Parçalı kanvas tablolar oldukça şık duran bir diğer tablo türlerindendir. Bu tür kanvasların rengini siyah ve beyazdan yana tercih ederek farklı ve asil bir hava yaratmanız da kaçınılmaz olacaktır.

 1. Siyah Beyaz Kanvas Saatler

Kanvas saatler siyah ve beyaz formlarda kullanıldığında da oldukça havalı ve şık bir görünüm sergiliyor. Siz de hemen her dekorasyona ayak uydurabilecek bir siyah beyaz kanvas saat seçebilirsiniz.

 1. Siyah Beyaz Kanvas Dekorları

Siyah beyaz şeklinde yapılmış kanvas dekorlar hemen her yaşa ve her odaya ve zevke hitap edebilir. Siz de bir ev dekorasyonu tasarlarken; siyah-beyaz bir kanvas tablo almayı unutmayın.

 1. Modernlik ve Asalet için Siyah Beyaz Kanvas Tablolar

Evinizde modern ve asalet kokan bir hava yakalamak için mutlaka siyah beyaz kanvaslara başvurmalısınız.

 1. Siyah Beyaz Kanvas Baskı Fotoğraflar

Sevdiklerinizin yahut kendinizin fotoğrafını bir kanvas tablo üzerine siyah-beyaz renklerde baskı yaptırarak farklı ve özel tablolar tasarlamış olacaksınız.

 1. Soyut Kanvas Tablolarda Siyah Beyaz Şıklık

Soyut ve sanatsal tablolarda siyah ve beyaz renklerin şıklığı sizi de büyülemeye yetecektir.

 1. Doğal Manzaraları Siyah Beyaz Seyredin

Doğal manzara fotoğrafları eskitme yahut siyah-beyaz formlara dönüştürüldüğünde de harika dekor ürünleri olarak evinizde yerini alacaktır.