Pirop Taşı Faydaları Nelerdir ?

Beğendiysen Oy Ver

Doğal taş üretimi için standart bir önlem yoktur. Plakaların boyutları bloğun doğal boyutlarıdır. Nihai ölçü, müşterinin ihtiyaçlarına dayanmaktadır. Sadece kare veya dikdörtgen plakalar değil, istenilen boyut kesilebilir. Farklı renklerde taşlar özel operasyonlar ile tasarlanabilir ve benzersiz projeler yapılır.

Ölümsüz bir materyal konumunda olup yıllarca doğal taş olarak devamlılık sağlamıştır. Çoğu yapı malzemesi zamanla bozulur ve çirkinleşirken, bu doğal taşlar kalitesinden ve görüntüsünden hiçbir şey kaybetmemişlerdir. İyi bir restorasyon ve temizlikle, en eski taşlar saf ilk günün güzelliğiyle ödüllendirilir.

Doğal taş, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Özel olarak hazırlanmış mutfaklarda gıdalar güvenle kullanılır. Zararlı bir madde açık bırakmaz.

Pirop taşı; doğada saydam, yarı saydam veya opak bir halde bulunmaktadır. Doğal bir taş türüdür. Sertlik aralığı 6.5 ile 7.5 arasında değişen bu taş, vitröz reçineli bir görünüşe sahiptir. İnceltilmiş taş koyu kırmızı ve mor menekşe renklerinde bulunur. Taş gibi damarlar gibi beyaz çizgiler var. Bu isim, eski bir kızgın göz için kırmızı göz anlamına gelen pirropos kelimesinden türetilmiştir. İçinde bol miktarda magnezyum ve alüminyum vardır.

Renkli kırmızı, turuncu kırmızı, mor, pembe veya siyahımsıdır ve çizgiler beyazdır. Bu, kızgın göz anlamına gelen eski Yunan’dan gelen ” pirropos ” adı ile kullanılmaktadır. Yapısı magnezyum ve alüminyumdan yapılmıştır. Anlama kabiliyetini geliştirir ve sorunları çözme becerisi kazandırır. İstihbarat ve istihbarat rahatlama sağlar.

Dünyamızda çeşitli şifa teknikleri ve enerji kullanılmaktadır. Frekansı enerjilerin yoğunluğundan, şiddetinden ve özellikle etkili alanlarından farklıdır. Doğrudan etkinlik, daha hızlı ve daha görünür bir iyileşme sağlar. Uzun zamandır bu telaşlı enerjiyle çalışmak istedik. İhtiyacımız olan bilgileri kendimizle paylaşmadık. Reiki, alerjik rinit tedavisinde güçlü ve etkili bir araçtır. Alerjik rinit için en etkili tedavi yöntemidir.

Reiki ve şifa enerjisi arasındaki fark büyük, fiziksel sağlık reiki ruhsal sağlıkta kazanılıyor. Çok daha radikal ve ileri görüşlü bir değerli taş grubundadır. Şifa enerjisi ruhsal arınmayı hedeflemez. Yoğunluk doğrudan vücut ve sağlık yönünden yönetilebilir. Kolayca iyileşmesi çok kolaydır. Şifa enerjisi dağılmadığından, lazer tekniği ile çalışmak için çok uygundur. Bazı hastalıklar, aşırı soğuk, toksik gıdalar, vücut arızası gibi fiziksel nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu gibi işlemleri Reiki ve şifa enerjileri ile birleştirmek çok daha etkili sonuçlara neden olur.

Şifa enerjisi uygulayıcıyı yoğun bir şekilde sararak vücudun ve auranın çevresinde bir boşluk yaratır. Daha sonra konsantre edilir ve isteğe bağlı olarak boşaltılır. Bununla birlikte, aynı şifre hayattan enerjiye bir şey kaybetmez.

Ruhsal iyileşme artılara ve küçüklere dengeyi getirmektir. Ruhsal şifanın mekanizması enerji yolunun tam tersine enerji vermektir. Spiritüel şifacının dışında olma etkisi yazılır ve hasta negatif enerjiyi çekebilir, çünkü enerjileri kontrol altında tutabilir.

Şifa mekanizmasının çalışabilmesi için şifacının dönüş şoklarını yönetme kapasitesine ulaşmış olması gerekir. Bunun anlamı, adına takıntı adı verilen şiddetli negatif yüklü bir koşulla karşı karşıya olan şifacı, dünya dışı ters yıkamadan kaynaklanan olumsuz etkileri engelleyebiliyor demektir. Bu nazik kişi bir şifa planıyla temas halinde olmaktadır.

Pirop Taşlarının Faydaları Nelerdir ?

Üzerinde fiziksel güçsüzlük ve zulüm karşısında koruma altına alındığı biliniyor.

Akciğer ile kalp hastalıklarına karşı koruyucu ve iyileştirici görevini üstlenmektedir.

Bulaşıcı hastalıkların tedavisinde yardımcı olur.

Hormonal dengeyi sağlar.

Toplumsal ilişkiler topluluğu kurma ve arttırma kabiliyetini arttırır.

Üreme gücünü artırmak için tavşanlarda kullanılır. Erkeklerde, döl taşını kasıklarına koyarak üreme gücünü ifade edebilirler. Haftada bir ila iki hafta arasında günde en az on dakika ruh halini artırın.

Sırt ağrısı geçirmede etkilidir. Bel cazibesini kullanan insanlar için daha doğrudur. Bu nedenle sinirlilik, baş ağrısı veya baş dönmesine neden olabilirsiniz.

Denge heyecanınızı ve boşluğunuzu hissetmenize yardımcı olur. Sakin hissi verir. Buna göre, ofisteyken ve yavaş yavaş ilerlerseniz, kapasitenizin arttığını hissediyorsunuz.

Bir yatak veya yastık altına koyulduğunda kabuslardan korunma sağlar.

Pirop taşları, piramit anlayışını geliştiren bir taştır. İstihbarat açmak, sorunların üstesinden gelmemizi sağlar. Zihin ve zeka, inanç veren doğal taştır. Anlayışı ve kurnazlığı arttıran bir taştır. Acımasız insanlar için merhamet empatisini geliştirmeye katkı sağlar. Fiziksel zayıflık ve güçsüzlükten kurtulmaya yardımcı olur. Bir bakışta oldukça değerli bir taş olduğu kolayca anlaşılır. Meraklıları taş içindedir. Vücudu kuvvetlendirir ve canlılık kazandırır. Kan damarları için çok yararlı bir taştır. Hayal gücünüzü geliştirmenize yardımcı olan taşlardandır. Doğal taştır. Akciğer ve kalp rahatsızlıkları için iyi olan doğal bir taştır. Bulaşıcı hastalıkların tedavisinde çok etkili bir doğal taştır. Bu taşlar hormonal dengenin sağlanmasını sağlar. Bir kadın bu taşı rahim ağzında günde en az 1 saat boyunca taşıyorsa, kasıkları üzerindeyse erkeklerin üreme gücünü artıran bir çocuğa sahip olma ihtimalini artıracağı bilinmektedir. Menopoz döneminin santimetre ve pozitif sonuçlarına da ortaya çıkarır. Sırt ağrısını hafifleten bilinen bir taştır. Duygulardan veya boşluklardan kurtulmak için kişiye yardım eden bir taş konumundadır. Pirop taşları yatakta ya da yastık altında kullanılması halinde kabus görmeden kurtulmaya yardımcı olur.

Bilimsel olarak Pirop taşların kullanımı olarak bilinir ve tedavilerde kullanılır. Bu zümrüt, inci mercan taşları efendinin hermafrodundan geçer ve Rabbimiz’in nimetlerinden söz eder. Başka bir ayda cennetin bu taşlarla süslendiğini de gösteriliyor. Akik ve turkuaz, kıyıda övülen bir taştır. Başka bir deyişle, bu taşların bir kısmını İslam’daki İslam taşından okuyabilirsiniz. Kısacası, doğal taşlar bir çeşit şifa türüdür, ancak herkesin yapacağı gibi sihirli değnek de olamaz iyi. Bu taşlardan şifa arayan insanlar bu değerli taşların fayda getirdiklerine inanmaları gerekmektedirler. Rabbimizin bize vereceği şifa kaynağımızdır.