Odanız ile Uyumlu Kanvas Tablo Nasıl Seçilir?

5 (100%) 1 vote

Ev dekorasyonunda tabloların vazgeçilmez bir yeri vardır. Öyle ki kanvas tablolar oldukça uygun maliyetlerle yapılır ve çok ucuz fiyatlarla satışa sunulur. Siz de bu uygun fiyatlı tablolar ile evinizde harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Fakat kanvas tabloları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız birkaç ipucu ile siz de dekor fikirleri edinebilir ve evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. ‘Odanız ile uyumlu kanvas tablo nasıl seçilir?’ diyecek olursanız aradığınız tüm bilgileri burada bulmanız da mümkün olacaktır…

1.Duvar Boyanızı Dikkate Alın

Kanvas tablo satın alacaksanız ve bu tabloları hangi duvara asacaksanız, bu duvarın rengini dikkate almalısınız. Böylece duvar rengi ile tablo rengi arasında iyi bir kontrast yakalayabilirsiniz. Örneğin duvarlarınız mor ise morun alt tonları olan lila, pembe, fuşya, mürdüm gibi daha açık tonlarda kanvas tablolar seçebilirsiniz.

2.Pastel Tonlar Her Zaman Modasını Korur

Pastel tonlar her zaman sıcak ve cool bir görünüm sunarlar. Evinizde pek çok mobilyada, halıda yahut duvarlarda pastel tonları kullanabilirsiniz. Böylece sıcak bir ev atmosferine yine pastel tonlarda kanvas tablolar çok yakışacaktır.

3.Kanvas Tablonun Kalitesine Önem Verin

Kanvas tabloların bezi, mürekkebi ve cilası oldukça farklı kalitede malzemelerden oluşabilir. Kanvas tabloların kaliteli oluşu, tablonun uzun yıllar boyasının bozulmadan kalmasını da sağlar. Siz de daha kaliteli malzemelerden üretilmiş kanvas tablolar seçerek uzun yıllar dekorasyonunuzu koruyabilirsiniz.

4.Kanvas Tablolar ile Bir Bütün Oluşturun

Kanvas tablolar pek çok şekilde ve boyutta olabilir. Birden fazla kanvas tablo ile bir bütün oluşturabilir ve bir dekor yaratabilirsiniz. Birden fazla kanvas tablo satın alın ve ebatları da birbirinden farklı olsun. Bir de kanvas tabloların renkleri birbirine kontrast oluşturursa harika bir dekorasyon yakalamış olursunuz.

5.Ucuza Mal Edilen Duvar Dekorasyonları

Duvar dekorasyonları fazla pahalıya mal olmadan oldukça şık bir havaya bürünebilir. Örneğin iyi bir duvar boyasının üzerinde ucuza mal edilmiş kanvas tablolar oldukça şık bir hava yaratacaktır. Siz de ucuza kanvas tablolar alarak boş ve sade kalan bir duvarı bambaşka bir hale büründürebilirsiniz.

6.Parçalı Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar kimi zaman bütün bir resmin parçalara bölünmüş hali ile karşınıza çıkabilir. Bu parçalı kanvas tabloları belirli aralıklarla asarak şık bir hava yakalayabilirsiniz.

7.Kanvas Tablo Saatleri Tanıyın

Kanvas tablolar aynı zamanda saat mekanizması ile üretilir ve salonunuzda farklı ve şık bir saat tablo olarak görünebilir.

8.Evinize Hoş Bir Hava Katabilecek Olan Rengarenk Kanvaslar

Kanvas tablolar sade olabileceği gibi, bir resim yahut renk cümbüşü şeklinde karşınıza çıkabilir. Rengarenk bir hava için renkli kanvaslar satın alabilirsiniz.

9.Meşhur Tabloları Kanvasla Buluşturan Tasarımlar

Meşhur tablolar, kimi zaman kanvas tabloların üzerine baskı yapılarak satılır ve evinize kültürel bir şıklık katabilir.

10.Çocuk Odalarına Harika Kanvaslar

Evinizin her köşesinde olduğu gibi, çocuk odalarında oldukça tatlı renklerde boyanmış ve sevimli ikonlarla süslenmiş kanvas tablolar da bulabilirsiniz.

11.Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası için birbirinden şık renklerde ve desenlerde kanvas tablolar bulabilir ve yata odası sadeliğini değiştirebilirsiniz.

12.Salonunuza Şık Kanvaslar Asın

Salon dekorasyonu için salonunuzla uyumlu şık kanvaslar alın ve salonunuzu görenlere şık bir görsellik sunun.

13.İç Mekanların Vazgeçilmezi Kanvas Tablolardan Faydalanın

İç mekanlar için dekorasyon yapacaksanız; olmazsa olmazlardan biri olan kanvas tabloları edinin ve şık bir dekorasyonun kapılarını aralayın.