Kanvas Tablo Modelleri Nelerdir?

5 (100%) 1 vote

Dijital tablo anlamına gelen Kanvas tablolar ortama sıcak bir hava katmak ve renklendirmek amacı ile oldukça kullanışlı bir aksesuar oluyor. İstediğiniz herhangi bir görseli kanvas baskıya dönüştürebilirsiniz. Kanvas tablo modelleri nelerdir? Diye merak ediyorsanız bunun için çok fazla seçeneğiniz bulunuyor.

1- Parçalı Kanvas Tablo

Son zamanlarda birçok ortamda sıklıkla rastlanılan parçalı kanvas tablo modelleri çok fazla ön plana çıkıyor. Genel olarak bütün bir resmi 3, 4 veya 5 parça olarak ayrı tablo şeklinde duvar üzerine yan yana koyulması ile oluşur. İnsan gözü ile 3 boyutlu görünen tablolar bulunduğu ortamda hemen dikkat çekmektedir.

2- Sanatsal Kanvas Tablo

Sanatsal kanvas tablolar genel olarak ressam kaleminden çıkmış tabloların gerçeğe en yakın şekilde basılmış modelidir. Bu tür tablolar, rahat ve sessiz ortama koyulması için oldukça kullanışlı olmaktadır. Özellikle bekleme salonları gibi ortamlarda ilgi çekmesi ve kişiyi oyalaması bakımından oldukça kullanışlı olmaktadır.

3- Sokak Resimli Kanvas Tablo

Sokak resimli kanvas tablolar sizi başka dünyalara götürür. En yaygın olarak kullanılan kanvas tablo modelleri her ortama hiç düşünmeden koyabileceğiniz güzelliktedir. Evinizin yada iş yerinizin duvarına koyarak tatile gitme ve dinlenme isteğinizi kabartabilirsiniz.

4- Hipnotik Kanvas Tablo

Genel olarak bu modeller oldukça popüler olan modellerdir. Kişide hipnoz etkisi yaratarak kişiyi etkisi altına alır.

5- İstanbul Kanvas Tablo

Özellikle şehir kanvas tabloları arasında bulunan İstanbul kanvas tablolarının yeni bir başkadır. İstanbul’un büyülü güzelliğini yansıtan bu tablolar ile şehrin güzelliklerini ortamda yaşayabilirsiniz.

6- Atatürk Kanvas Tablo

Resmi birçok binada kesinlikle bulunan kanvas tablo modellerini her ortama taşıyabilirsiniz. Ulu önder Atatürk’ün kanvas tablo modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

7- Osmanlı Motifli Kanvas Tablo

En çok tercihe edilen model seçenekleri arasında yer alan Osmanlı motiflerini tablo olarak tüm ortamlarda kullanabilirsiniz.

8- Hayvan Resimli Kanvas Tablo

Sevdiğiniz bir hayvan resmini kanvas tablo sayesinde istediğiniz ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kelebek motifli tablolar çok fazla tercih edilmektedir.

9- Çiçek Desenli Kanvas Tablo

Çiçek bahçesini evinize taşıyarak ortamın havasını değiştirebilecekleriniz çiçek motifli kanvas tablo modelleri çok renkli seçeneği ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

10- Manzara Kanvas Tablo

Sevdiğiniz bir manzara resmini kanvas tablo olarak duvarınıza asabilirsiniz. En çok tercih edilen kanvas tablo modelleri arasında manzara resimleri bulunuyor. İster doğa, ister deniz istediğiniz manzarayı duvarınıza asabilirsiniz.

11- Led Işıklı Kanvas Tablo

İstediğini modelde olan kanvas tabloyu led ışıkları ile ışıklandırabilirsiniz. Ortamı aydınlatan modeller çok fazla tercih edilmektedir.

12- Dekoratif Kanvas Tablo

Özel alanları süsleyecek kanvas tablo modeller ile her ortamı renklendirebilirsiniz.

13- Dini Temalı Kanvas Tablo

Birçok farklı modele sahip olan din temalı kanvas tablolar her ortamda rahatlıkla kullanılabilir ve çok çeşitliliğe sahiptir.