Herkimer Elması Faydası ve Özellikleri Nelerdir ?

Beğendiysen Oy Ver

Herkimer, taş görünümünde gökkuşağıyla iki uçlu, yağlı bir görünüme sahip doğal bir taştır. Bu taş kayalar taşlarda oluşan bir taştır. Güç SiO2’dir. Ana ülkeler Meksika, Tanzanya, İspanya ve Birleşik Devletler’dir. Herbisit elmasın yaygın olarak bilinen adı herbisit elmasdır. Bu taş adını Amerikan herbisit adasından alır. Herkimer elması18. yüzyılda işçiler tarafından bolca icat edilmiştir. Herkimer elma oluşumunu 500 yıl içinde tamamlar. Bu haddelenmiş alan için birçok mayın var ve bunlar sık sık ekstrüzyon yapılıyor. Dünyada taş alınmış birkaç ülke var. Bu nedenle bu taş çok değerli ve pahalıdır.

Bu kristallerin jeolojik tarihi yaklaşık 500 milyon yıl önce sığ bir denizde başlamıştı. Kalsiyum ve magnezyum karbonat yatakları, bugün Little Falls Dolostone olarak Doloston’a maruz bırakılmış ve ana kaya toplanmış ve çeşitli şekillerde litiyate edilmiştir. Gömüldükleri zaman, vaskülatür oluşumunda boşluklar vardı, bu da kristalleri oluşturdu. Dolomit birimi Kambriyen olduğunda, Karbonifer Dönemi açısından yorumluyoruz. Dağ ve kalsitten yapılan yapıya göre, mumlu organik madde, silikon dioksit ve pirit (demir sülfit) mevcuttu. Tortu yükseldiğinde ve gül yükseldiğinde, kristaller boşluklarda çok yavaş büyüdü ve istisnai bir berraklığa sahip kuvars kristalleri oluştu. Kapanımlar, Herkül elmasının köklerine ipucu veren bu kristallerde bulunabilir. Katılar, tuzlu su veya benzin, gazlı alkollü içecekler, iki ve üç fazlı inklüzyonlar ve negatif (tek eksenli) kristaller. Antialasolit en yaygın katı maddedir.

Herkimer quartz “diamonds” kristal dünyanın en enerji arayanlarıdır. Parlak bir ışıltı, saf, sağlam ışık tezahürü ve manevi enerji katı amplifikatörler ile olağandışı kağıt kullanılır. Hayatın evrensel kanalları olarak, bunlar olağanüstü iyileştirici kristallerdir ve meditasyon, rüya ve görme işlerinde ve gelişmiş ruhsal uygulamalarda kullanılırlar.

Herkimer elmasları tüm kuvars kristallerinin en güçlüsüdür. İki kişiyse, birbirleriyle iletişim kuramazlar, fakat aynı anda manevi enerji alırsa yoğunlaşıp yoğunlaşacaklardır. Güçlüklerle baş etmesi ve diğer quartsların daha zor sahipler için dayanıklılığını ve dayanıklılığını sabote ettiği bildirilen kuvartz kristalleri. Fiziksel boyutlarında eksik olan şey, onların ruh enerjilerini telafi etmekten öte başka bir şey değildir.

Herkimer elması bir insanı, grubu veya çemberi ayarlamak için kullanışlı bir “uyum taşı” dır. İnsanları birbirine bağlamak, ayırmak için değil olağanüstü bir kristal, çünkü “taş dökümü” ya da başka iyileştirme durumları nedeniyle ilk kez özel bir yardımcıdır ve adaptasyon için Herkimers de tutulmalıdır. İlk kez bir grup insanı Amerika Birleşik Devletleri’nde gördüm.

Aynı zamanda, Herkimer kristali, diğer taşları inaktif etme ve büyütme kabiliyeti açısından değerli bir varlıktır. Küçük ya da yumuşak bir enerji taşını büyütür ve daha fazla taş gücü ve etkinliği kazandırır.

Herkimer Elmasının Faydaları Nelerdir ?

Herkimer elması, kişiye oldukça pozitif enerji harcayan doğal bir taştır. Düşünce gücünü artıran bir taştır. Hayallerimizi hatırlamıyorsak yardımcı olur. Sivri uçları temizlemeye yardımcı olur. Bu taşa insanları birbirlerinden ayırmanın eşiğinde bırakmaya yardım ediyorum. Bu taşa elektromanyetik kaçaklardan ve radyasyon hasarından kurtulabilirsiniz. Stresi önler. Bu taşın yararına, büyüklüğünüzün önemini bilmek harika bir duygudur. Vücuttaki toksinleri yok eder. Yatakta stres ve gerginlik birikir. Bu taş, ağrıyan bir bölgeye yerleştirildiğinde ağrıyı hafifletir.

Doğal taşların faydaları vardır. İnsan bu doğal taşları dünyada var olduğu için kullanmıştır. Her şeyden önce, her şeyin başında belirtmek zorundayım. İş hakkında her konuda ikna olmak gerekiyor. Doğal taşların etkileri hakkında olumsuz düşünceleriniz varsa bu değerli taşlar hakkında detaylı bir inceleme yaparak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu taşları kullanmaya başlamadan önce umarım bu taş bu hastalığın iyi olduğundan emin olmak için kullanılacaktır. Sadece taş değil aynı zamanda kullandığınız şifa kaynakları da aynı düşünceyi ve umudunuzu bulacaksınız.

Bununla birlikte, aracın kullanılıp kullanılmadığını belirlemesinin beklenmemesi gerekir. Çünkü hastalıkların tedavisi her zaman mümkün değildir. Örnek olarak kanser olan birinin tedavisi bu taşlar yerine kemoterapi tedavisi olmaktadır. Rabbimiz bize binlerce ferman veren kişidir. Bir önceki örnekte de belirttiğimiz gibi kurtuluş, kurtulamayan kişinin tedavisidir. Şifa Allah’tandır. Allah, meydana gelen hastalıkların da şifalarını verendir.

Bilimsel olarak taşların kullanımı olarak bilinir ve tedavilerde kullanılır. Bu zümrütler, inci mercanları vb., Rabbimiz tarafından gönderilen ayetlerde verilen nimetler hakkında konuşuruz. Başka bir ayda cennetin bu taşlarla süslendiğini de gösteriliyor. Akik ve turkuaz, başka övülen bir taştır. Akik taşlarını kullanmak gerekiyor. (Başka bir deyişle, bu taşların bir kısmını İslam’daki İslam taşından okuyabilirsiniz.) Kısacası, doğal taşlar bir çeşit şifa türüdür, ancak herkesin yapacağı gibi sihirli değnek de olamayacağını söyleyebiliriz. Bu taşlardan şifa arayan insanlar için yarar vardır. Rabbimizin bize vereceği şifa kaynağımızdır.

Herkimer taşları astral seyahat, boyut değiştirme ve diğer araştırmalar için genişletilmiş gerçeklik için güçlü araçlardır. Büyük Herkimer elmasına sahip olan ızgaralar boyutsal giriş kapıları oluşturmak için kullanılır, iç yapıları hem enerji gönderip almak için idealdir. Toprak iyileşmesi tedavisi veya önemli bir alan için tehlike kurarken size güç ve yardım sağlarlar, elektrikli veya manyetik olan tehlikeli ızgaralar için oldukça uygundurlar.

Güçlü dünyevi enerjileri nedeniyle, Herkimer çocuklar ve hayvanlar için uygun bir taş değildir. Herkimer taşını taşımak veya mücevher olarak uzun süre takmak bazı kişilerde yönelim bozukluğuna neden olabilir.

Herkimer taşı, bedendeki zihni temizleyr ve yaşamdaki enerjiyi tamamen rahatlatarak yani genişlemesine izin vererek kişinin meditasyonuna yardımcı olur. Yüksek çakraları açar ve kişinin meditatif devlet üzerinde durmasına yardımcı olur. Beden dışı deneyimler için, siyah iç tohum içeren bir Herkimer elmasını seçin ve siyah üzerine odaklanın. Diğer kristaller için bir güçlendirici olarak kullanmak için, diğerinde seçme kristali tutarken bir yandan Herkimer taşını tutun.