Hayalet Taşı Nedir ? Hayalet Taşının Faydaları Nelerdir ?

Beğendiysen Oy Ver

Doğal taşlar taş ocağından büyük bloklarla çıkarılır ve arzulanan ölçeğe kesilir. Doğal taş üretimi için standart bir önlem yoktur. Plakaların boyutları bloğun doğal boyutlarıdır. Nihai gösterge müşterinin ihtiyaçlarına göre kesilir. Sadece kare veya dikdörtgen plakalar değil, istenilen boyut kesilebilir. Farklı renklerde taşlar özel operasyonlar ile tasarlanabilir ve benzersiz projeler yapılır.

Doğal taş ömrü onlarca yılla sınırlı değildir, ölümsüz bir maddedir. Çoğu yapı malzemesi zamanla bozulur ve çirkinleşirken, doğal taş eski değerlidir. Hatta en eski taşlar, ilk günün güzelliğini iyi bir restorasyon ve temizlikle elde eder. Doğal taş, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Özel olarak hazırlanmış mutfaklarda gıdalar güvenle kullanılır. Yanıcı değildir ve ateş sırasında sağlığa zararlı bir madde salmamaktadır.

Göz kamaştırıcı, parlak taşların gizemli sırları oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle, mücevher tasarımcıları mücevherlerine sıklıkla değerli ve yarı kıymetli taşlar yerleştirirler. Değerli taşlar söz konusu olduğunda, elbette elmaslar akla geliyor ancak elmasların yanında zümrüt ve yakut gibi değerli taşlar da var. Yarı kıymetli taşlar en iyi ametist ve kuvars için bilinirler. Bu kadar ön bilgi yeterlidir, göz kamaştıran taşlara girelim.

Hayalet taşın en bilinen ve kullanılan ismi dumanlı kuvarstır. Bu taşın kullanılmasının nedeni panik atak için iyi bir taş olmasıdır. Hayalet taş, meditasyon sırasında kullanılacak uygun taştır. Sinir sistemi için iyidir ve sinirsel bozukluklar için iyi bir taştır. Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan caddenin karşısında etkili olan bir taş konumundadır. Ayaklarda bulunan rahatsızlıklar için iyi olan bir taştır. Büyük boy ve sıklıkla sıkışık iyi bir taştır. Bu, kişiye olan güvenini arttıran bir taş. Kişinin yeni deneyimlerine açık olmasını sağlar. Girişimcilik yeteneğini arttıran taş budur. Yaşamımızı en çok etkileyen ayva ana odaklanmak için yardımcı olur. İnsanlar arasındaki iletişim bozukluklarına karşı iyi çalışan bir taş. Korkunç rüyalar bir insanı görmeyi engelliyor. Kişinin içine huzur ve sakinlik kazandıran bir taştır. Çoğu kuvars taşı gibi, negatif enerji toplayan ve pozitif enerjik bir hayalet taş haline dönüştüren bir taştır. Bir kristal yapıda birbirine dik olan bir silikon dioksittir. Çoğunlukla titan oksit içerir. Bazen rengi ısıtmak için ısıtılır. Kristalin kuvars kahverengi, gri ve siyah karışımıdır. Kahverengi birisi içinde bir miktar duman sıkışmış gibi görünüyor. Siyah ve gri renkler süpürme görüntüsünü verir.

Doğal taşların faydaları vardır. İnsan oğlu, dünyadaki doğal taşların etkilerini kullandı. Her şeyden önce inancın her şeyin başında olduğunu söylemek zorundayım. Her açıdan yararlanmak istiyorsanız, bu konuda ikna olmanız gerekir. Doğal taşların etkileri hakkında olumsuz düşünceleriniz varsa, bir taşın benim için iyi olacağını düşünüyorsanız, nefret ettiğiniz şeyin faydasını göremezsiniz.

Hayalet taşını kullanmaya başlıyorsanız umarım bu taşı hastalığım için kullanırsınız, böylece kullandığınız şifa kaynaklarını yalnızca taş olarak değil, aynı düşünceyle kullanırsınız ve umarım siz de yarar bulacaksınız.

Bununla birlikte, bu doğal taşların sihirli değnek olmadığını, ancak hastalığınızın kesinlikle geçeceğini beklememelisiniz. Çünkü herhangi bir hastalığın çözümü her zaman mümkün değildir. Kanser tedavisini örnek olarak gören herkes kemoterapi alacaktır. Kanser hastalarının tedavisi kemoterapi ve çeşitli ilaçlarla yapılır, ancak herkes kesinlikle ondan kurtulamaz ve bazı hastalar için yapılan bu tedavi pozitif olur, hastalık iyileşmeden kurtulur ve bazı insanlar şifayı bulamazlar. Binlerce kelime veren Rabbimiz her hastalığında tedavisini vermektedir. Bir önceki örnekte de belirttiğimiz gibi, kurtulmuş olan kişi tedaviye sahiptir ve tedaviden kurtulamayan kişi diğer başka bir tedavi ile iyileşmektedir.

Taşların faydaları bilimsel olarak bilinmekte ve terapide kullanılmakta olduğu için bazı taşlar bizim dinimizde belirtilmektedir. Zümrütler, inciler ve mercanlar gibi bu taşlar, Rabbimiz’in vahiy ve farklı ayetlerde verdiği nimetler hakkında konuşurlar. Bir başka ay da, cennetin bu taşlarla süslendiğini gösterir. Akik ve turkuaz hadislerde övülen bir taştır. Peygamberimiz özellikle de akik, bunu kişisel olarak kullandı ve ümmete önerdi. Akik kullanımı sünnettir. Kısacası doğal taşlar bir tür iyileştirme işidir, ancak bu doğal taşlar gerçektir ve herkesin de iyi bildiği gibi bir sihirli değnek görevi az da olsa vardır. Bu taşlardan şifa bulan insanlar da şifayı bulamayan çok fazla kişidir. Hizmetli olarak görevimiz, Rabbimiz’in bize verdiği şifa kaynaklarını denemek suretiyle bizim için iyi olan şifa kaynağını bulmaktır.

Hayalet Taşının Faydaları Nelerdir ?

Kuvars taşı ile birlikte kullanıldığında, kişiye ait olan amaçlar ve hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi bu taşların yardımları ile olacağı gibi bu taşı kullananlara da ayriyetten pozitif anlamda enerji yüklemeleri de yapmaktadır.

* Özellikle el ve ayak rahatsızlıklarında etkilidir.

* Kramplara karşı etkili.

* Sinir sistemi için iyi, sinirleri güçlendirir.

* Bir güven duygusu yaratır ve onu yeni deneyimler haline getirir.

* İletişim bozukluklarına karşı etkilidir.

* Likranın odak noktasını oluşturur.

* Negatif enerjinin dönüşümünde etkilidir.

* Sinir gerginliği ve panik atak için iyidir. Kişi sakinleşir.

* Kabusu görmeni engelliyor.

Etki yavaş ama yoğun ve güçlüdür. Sabırlı bir şekilde kullanılmalıdır. Özellikle yoğuşmada kullanılacak en iyi taştır. Zihnin gereksiz seslerini susturur, size gerekli barış ve sessizlik sağlar. Her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın negatif enerjileri, satın aldığınız bir kristali kullanmadan önce gece boyunca yere koyarak arındırın. Kristaller, enerjisine alışkın olmadıklarında başta baş ağrılarına neden olabilir. Böyle bir durumda, Hayalet taşınızı zaman zaman çıkarın. Bununla birlikte, ona alıştığınız zaman giymeyi sürdürebilirsiniz. Başkalarının kristalize dokunmasına izin verme.

Hareketinizi toplamak için negatif enerjiyi gidermek; ilk iki hafta içinde her gün suyun altında tutun. Ardından, standart temizleme yöntemleriyle yaklaşık 2-3 hafta boyunca su altında tutun kullanmaya devam edebilirsiniz.