Fuksit Taşı Nedir ? Fuksit Taşı Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

5 (100%) 1 vote

Fuksit, hoş yeşil renkli bir şekle sahip olan taştır. Işığında düzenlenen muhteşem ışıltı sadece gözleri ona çiziyor gözükmektedir. Şifacılar için özellikle iyi olduğu için şifacılar taşı olarak bilinir. Bu, metafizik özelliklerinin güçlü olduğu, çevredeki herkesin yararına olan bir taştır. Kişinin sağlıkla ilgili endişelerinden sorumlu olmasına izin vermek daha iyi olabileceği zaman, başkalarını düzenli olarak kendileri kurmaya çalışanlar için özellikle yararlıdır. Şifacı olmasanız bile, ihtiyaç duyduğunuzda kendi ihtiyaç ve gereksinimlerinize ve sevdiklerinizin sağlığına bakmanıza yardımcı olabilir.

Fuksit taşı, esas olarak Brezilya’da bulunur ve çeşitli muskovittir. Alman mineralojisti Johann Fuchs’un adını almaktadır. Ayrıca Rusya ve Hindistan’da da bulundu. Muskovit Mika’nın yeşil biçimi olduğu için renkleri içinde krom varlığından kaynaklanmaktadır. Orta yeşilden biraz daha süslü renge kadar çeşitli tonlarda yeşillikler gelir. Kırmızı muskovit ve yeşil kristalin bir karışımı olan taşlar da bulabilirsiniz.

Fuksit, zihninizi uyararak size genellikle yardımcı olacak çeşitli yeşil muskovit çeşididir. Bu, ilham vermeyi yoğunlaştırıp problem çözmeye yardımcı olabilir ve sezgilerinizi geliştirmeye yardımcı olabilir. Her çeşit kristali meditasyon onun için en iyi ve en kullanışlı ve bu yeşil taşlar için de geçerlidir. Meditatif devlete daha da derinleştikçe, hayatınız boyunca size yardımcı olacak bilgilere erişmeye başladığınız zaman budur. Meditasyon esnasında sizinle ilgilenen konular hakkında tanrısal bir rehberlik almanıza yardımcı olmak için bu taştan küçük bir taşı elinizde tutun.

Ev ortamında, hasta olan ve başkaları tarafından bakılabilecek bir ailenin bir üyesi olabilecek adil bir boyutta Fuksit taşı parçasının bulunması yararlı olabilir. Evdeki bu parlak yeşil taştan makul bir miktarda sahip olarak, hastanın kendi sağlık görevini üstlenmesi için teşvik eder.

Çevresindeki her bir kişinin hayatında kendi sağlık, büyüme ve ilerlemelerinden sorumlu olmasını teşvik eder. Bir bakıcı olan herkesin başka bir kişiden sorumlu olma ihtiyacını ortadan kaldırmasına izin verir. Bakıcı, hayatları boyunca da ilerleyebileceği için bu konuda da kazanabilir. Bu taş, başkalarına hizmet etmeyi seven, gruplara veya organizasyonlara katılan bir kişiyseniz da faydalıdır. Birçok kişi bir organizasyonda çalışmaya başlar ve kendi çıkarları veya grubun çıkarları olmayan durumlarla ilgilenir bulurlar.

Fuksit Taşının Kullanımları

Bu pırıl pırıl yeşil taş, güçlü bir kalp çakra titreşimine sahip güzel yeşil bir mika taşıdır. Işıktaki bu güzel yeşil taşa baktığınızda, gözlerinizin parlaklığından etkilendiğiniz gibi gözlerinizdeki parlayan ışığa çekilmiş gözüküyor. Işın enerjisini kullanarak, evrensel zihinden bilginize doğrudan sezgileriniz aracılığıyla erişebilirsiniz. Kendinizi yeşil Fuksit’teki köpüklü ışığa daldırırsanız , kendinizi değiştirdiğinizi göreceksiniz . ” Şifacılar Taşı ” adı verildi ve eski şifacılar ve şamanlar tarafından kullanılan bir taş. Herhangi bir şifacı iseniz, bu taş makul büyüklükte bir parça elde etmeye çalışın. Müşterileri gördüğünüz bölgede sahip olmanızın en yararlı taşı olmasının çeşitli iyi nedenleri var. En başta gelen nedenler, genellikle şifacılar, hastalarını daha iyi hale getirmek için çok fazla istemeleri ve durumun açıkça görülememesidir. Müşterilerden senden daha fazla istemekten, özellikle de zamanından, verebildiğiniz veya vermeye hazır olduğunuzdan daha fazla hayır demenizi sağlar. Fuksit hem durumdan hem de zihinsel ve duygusal olarak geri durmanıza yardımcı olacaktır.

Fuksit Taşının Yararları Nelerdir ?

Bu taşın pırıltılı bir parçasının derinliklerine bakmak, stresli olanların daha sakinleşmesine oldukça hızlı bir şekilde yardımcı olabilir. Dolayısıyla bu taşı kullanmak, stresin hafifletilmesi için kullanılan yöntemlerden biridir. Gün boyunca cebinizde küçük bir parça varsa, bu, aurik alanınızda tutmak için mükemmel bir yoldur.

Sırt problemleri ya da kas ağrısı olan herkes titreşiminden yararlanabilir, çünkü daha derin ve hızlı iyileşme sağlayabilir. Sadece alerjiler için değil, dinlendirici bir uykuyu teşvik etmek için gece yastık altında bir parça tutun. Yeşil Muskovit olan Fuksit, kalp şakra enerjisini sürece uyarır.

Kalpteki bu enerji, şeyleri tamamen kalp temelli bir şekilde yakalamanıza yardımcı olacaktır. Her tür muskovit hem taç çakra hem de üçüncü göz çakra taşlarıdır. Devam eden alerji sorunlarına sahip olanlara yardımcı olmak için, bu yeşil taş yakın bir arkadaşınız olabilir. İyileştirici veya daha iyi bir hayat yaşamak isteyen biri olun, Fuksit taşının ışıltı enerjisi size fayda sağlayacaktır. Bu taşları almanız kolaydır ve bu taştan bir parça, cebinizde küçük bir parça bile olsa, sizi farklı eylemlerde bulunmaya teşvik eder. Kullanmayı seçtiğiniz bu pırlanta taşın boyutu ne olursa olsun boyutuna bakınız, içine bakınız ve erişebileceği bilgeliği İlahi zihinden almayı isteyiniz.

Fuksit taşı, bitkisel özü ilaç olanlara bazı doğal ilaçların nasıl kullanılacağı konusunda bilgi vermeye yardımcı olduğu söyleniyor. Bu benim alanım olmasa da, bu taşı kullanmanın, gerekli bilgiyi sağlamak için çok etkili olduğunu diğerlerinden duydum. Temel varlıklar ile temas kurmak, bu tür bilgileri potansiyel olarak kazanabilir. Zararlı kimyasalların kullanımından kaçının ve sağlıklı bahçe çevrelerinde bu varlıkların sayısının çoğalacağını göreceksiniz.

Çocuklar doğal olarak bunu yapar, bu yüzden perileri veya doğa divalarıyla konuştuklarını söylerken dinleyin. Küçük bir çocukken, çok kazanma şansımız var. Bu güzel yeşil kristali size yakın tutmanın başka bir nedeni, doğa ruhları ve temel varlıklar ile temasa geçmenize yardımcı olmaktır. Herkes bu varlıkların varlığından haberdar değildir. Evinizin yeşil alanlarında ve çevresinde yaşayan bu varlıklar, Fuksit taşı titreşimlerinden etkilenebilir. Bahçeyi sağlıklı tutmanızı ve bakıma muhtaç olmanızı sağlıyorsanız, bu özellikle doğrudur.

Acilen ağrınızı düzeltmek için bu yeşil kristallere yardımcı olmak için, kaslarınızdaki ağrıdan kurtulmak için güçlü bir harekete sahip diğer taşlarla birleştirmek isteyebilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz rahatlamayı artırmak için kas ağrısına yardımcı olmak için kullanabileceğiniz epeyce taş bulunmaktadır. Taşların bir kısmı daha yaygın ve diğerleri daha az bir halde bulunmaktadır.