Çocuk Odası için Kanvas Tablo Seçimi

3.3 (66.67%) 3 votes

Çocuk odası dekorasyonu yaparken duvar dekorasyonu büyük bir öneme sahip olur. Duvar boyası, duvar kağıtları ve şık, tatlı tablolar çocuk odasının olmazsa olmazı olacaktır. Siz de çocuk odası hazırlarken kanvas tablolar seçebilirsiniz. ‘Çocuk odası için kanvas tablo seçimi nasıl olmalıdır?’ diye düşünüyorsanız tam aradığınız yerdesiniz demektir.

1.Tatlı Unicorn Tabloları

Bebek kıyafetlerinde, eşyalarında yahut odalarında sıklıkla kullanılan bir simge olan küçük tatlı Unicorn simgeleri, bebek odanızın vazgeçilmezi olmaya adaydır. Pembe, mavi, mint yeşili gibi tatlı renklerle yapılmış olan Unicorn desenleri sizlerin de gönlünüzü fethedecektir ve bebek odanızı tatlı ve sıcak bir odaya dönüştürecektir.

2.Bebeğinizin Resimlerinden Oluşan Kanvas Tablolar

Bebek odanızın boş kalan duvarlarına güzel bir duvar kağıdı seçebilir ve bu duvar üzerine bebeğinizin resimlerini içeren kanvas baskı tablolar asabilirsiniz.

 

3.Hayvan Resimlerinden Oluşan Kanvas Tablolar

Bebek odası kanvas tabloları için en uygun seçimlerden birisi de hayvan resimleri ve figürleri ile donatılmış olan kanvas tablolardır. Hayvan resimleri hem bebeğinizin zihinsel gelişimine etki eder hem de hoş görüntülerle odaya sıcak bir hava katar.

4.Bebek Odası Kanvas Tablo Modelleri

Kız bebek odası dekorasyonu için pembe, gri, sarı, mint, açık mavi renklerinden oluşan tatlı, soft renklerle bezenmiş bir oda dekorasyonu yapabilirsiniz.

5.Erkek Bebek Odası Kanvas Tablo Modelleri

Erkek bebek odası için de gri, mavi, siyah, beyaz, lacivert, mavi, yeşil gibi dilediğiniz pek çok renkten bir düzen oluşturabilirsiniz ve harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

6.Rengarenk  Tablolar

Rengarenk kanvas tablolar ile bebek odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Dilediğiniz rengi kavas tablolarda seçebilir ve cıvıl cıvıl, sıcacık bir bebek odası yaratabilirsiniz.

7.Oyuncak Resimlerinden Oluşan Tablolar

Oyuncak resimlerinden oluşan kanvas tablolar satın alarak bebeğinizin odasında harika görseller kullanmış olursunuz. Böylece bebek odası canlı ve görselliklerle zenginleştirilmiş bir oda olacaktır.

8.Çizgi Film Karakterlerinden Oluşan Kanvas Tablolar

Çizgi film karakterleri bebeğinizin zihinsel gelişimine hitap ederken, ileride büyüyen bebeğinizin hayal dünyasına ve gelişimine de katkı sağlayacaktır.

9.Ay Dede ve Uyku Tabloları

Bebek odası için tatlı simgeler ve tablolar arıyorsanız ay dede ve bulut, yıldız, ayıcık kombinasyonlarından oluşan uyku temalı tablolar satın alabilirsiniz. Böyle kanvas tablolar satın alarak bebek odasına huzurlu bir hava katabilirsiniz.

10.Siyah Beyaz Bebek Odası Tabloları

Siyah-beyaz figürler, ayıcıklar, desenler ile bezenmiş olan kanvas tablolar bebek odanız için farklı bir dekorasyon tarzı olmaya yetecektir.

11.Soft Renklerden Oluşan Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar soft renklerle bezenmiş olduğunda bu tabloları rahatlıkla bebek odasında kullanabilirsiniz.

12.Bebek Odası için Kanvas Saatler

Tatlı renklerle ve desenlerle bezenmiş olan kanvas bir saat, sizin de bebek odanızın demirbaşı olacaktır.

13.Popüler Simgelerden Oluşan Kanvas Tablolar

Popüler simgeler bebek odaları kanvaslarında da yer almaya adaydır. Flamingo, kaktüs, ananas, unicorn gibi popüler desenler  bebek odası kanvas tablolarında da oldukça şık duracaktır.