Boji Taşı Nedir ? Boji Taşı Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Beğendiysen Oy Ver

Boji taşı, en etkili topraklama taşıdır. Sizi sıkıca dünyaya bağlamasının yanında vücudunuza tekrardan canlılık getirecektir. Bazıları kahverengimsi, diğerleri mavi tonlarda olmaktadır. Boji taşı, küçükten orta boyuta kadar değişen pürüzsüz (kadın) veya kare (erkek) boyutlarda metalik olarak bulunur. Bir boya taşının orijinalini bulmak çok zordur. Ortaya çıkarılan ülkeler genellikle Birleşik Devletler ve İngiltere’dir. Özellik açısından bakıcı taşlar insanları kendi haline getirmek için kullanılır. Ruhu zenginleştirir ve odak sağlar. Güçlü bir koruma gücüne sahiptir. Genel olarak etkilidir. Vitonun taşları pürüzsüzdür ve kadının çıkıntılı kareleri erkek enerjisidir. Taşlar dengeli ve enerjiktir. Bir çift denge, kadın ve erkek dengelerini dengeler. Güçlü toprak bağlantılı bojiler, bitkiler ve bitkiler üzerinde faydalı etkiler gösterir.

Boji taşı, tüm seviyelerdeki engelleri psikolojik olarak aydınlatıyor. Güçlü bir koruma fonksiyonuna sahiptir ve engeller için kullanışlıdır. Fiziksel olarak araç, vücudun meridyen sistemindeki akışı dengeler ve uyarır. Duygusal olarak dengelenen ve yönlendiren araç, insanları doğru bir şekilde yönlendirir. Boji tıkanıklığı ağrıyı hafifletir ve hücreleri yeniler. Gelişimi hızlandırın. Fiziksel enerjiniz azaldıkça, bojiniz enerjinizi yükseltir. Boji taşı, çakraları derin bir seviyede hizalar ve dengeler. Hayatınızı psikolojik açıdan dengeler. Sevinçten gelen sevinç ışığı ışık enerjisi taşır ve üzgün ruh halini önler. Duygusal açıdan huzur sağlar. Boji taşı, vücudundaki rahatsız edici yaraları çeken ve kaldıran, dokularınıza canlılık katan iyileştirici ve arındırıcı bir taştır.

Yaklaşık on dakika boyunca boya taşını elinde tutmalı veya ağrıyan bölgeye dokunmalısın. Uygulama esnasında boji taşını etrafında tutmalısınız. Diğer boya taşları olan mavi bojilerde manevi titreşimler var. Uçakta gezileri dışarıda götürürler. İstihbaratı güçlendirmenin bir etkisi var. Boya taşı topraklama taşı olduğundan, vücuda biriken elektromanyetik dalgaları ateşlemenizi sağlar. Psikomatik hastalıklarda nedenlere derinleşir. Duygusal yönde barış geliştirir. Boji başarı için gereken motivasyonu ve dürtüleri yayar ve zihinsel akupunkturu harekete geçirir. Kemik taşı vücut soğuk medikal astım, guatr bronşitinin tedavisinde kolye olarak kullanılabilir. Zaman içindeki enerji birikimini gidermek için en az beş ile on dakika boyunca kolye olarak kullanabilirsiniz veya bir ile iki saat içinde güneşe bırakın.

Boji sistemleri demiryolunda sistem araçlarında oluş sağlayan ve aracın arta kalanını taşıyan demiryolu sistemi bineklerinin bir parçası olarak tanımlanmaktadır. Boji taşı, dünyadaki birkaç ülkeden çıkarılan doğal bir taştır. Özellikle ihraç edilen ülkeler Amerika ve İngiltere’dir. Bu taşın rengi genelde kahverengimsi bir renge sahiptir. Bazen mavi renkte bulunur. Boya taşının tarihi oldukça eskidir. Bilinen en eski taşlar. Topraklama gücü en güçlü doğal taştır. Ayrıca, bir kolye tutacağı olarak av tüfeği kullandığınızda enerjinin olumlu yansımasını hissedersiniz. Boji taşının dişil ve eril enerji olarak iki tür enerjisi vardır. Kadınsı enerjik taş pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Klitoris, girinti çıkıntıların erkeksi enerjisidir. Oldukça değerli taş taşı olan av taşı çifti olarak kullanıldığında enerji artar.

Boji Taşlarının Faydaları Nelerdir ?

Meditasyon sırasında çok yararlı ve etkili bir doğal taştır. Güçlü ve koruyucu etkisi olan bir çeşit doğal taştır. Psikolojik açıdan engeller üstesinden gelmemize yardımcı olan doğal bir taştır. Bu unutkan ve şaşkın için iyi bir taş. Meditasyon yaparken, bu taşı daireye çevirebilirsin. Hafızanın ve unutkanlığın güçlendirilmesi geçmişimizi daha net bir şekilde hatırlamamıza yardımcı olur. Topraklama özelliğine bağlı olarak, vücudun elektromanyetik enerjisini emer ve kişiye rahatlık kazandırır. Ağrılarımızı rahatlatmaya yardımcı olur. Psikosomatik hastalıklarda, hastalığın nedenlerine derinlemesine girerek engelleri kaldırmaya yardımcı olur. Bu taşı kullanan kişi, bulamadığı yetenekleri ortaya çıkarabilir. Duygusal anlamda iyi bir hisse dengeleyici olarak görev yapar. Ağrıyı hafifletmeye yardımcı olan bu taş dokuyu yeniden canlandırmaya da yardımcı olur. Bu taşın faydasını bilmek için dişil ve eril taşları iki avuç içine koyarak on dakika boyunca ayrı ayrı tutmak yeterlidir.

Doğal taşların faydaları vardır. İnsan, doğal taşların etkileri dünyada var olduğu için bunu kullanmıştır. Her şeyden önce, her şeyin başında iman olduğunu söylemek zorundayım. Her açıdan yararlanmak istiyorsanız, bu konuda ikna olmanız gerekir. Doğal taşların etkileri hakkında olumsuz düşünceleriniz varsa bir parça taşın benim için iyi olacağını düşünüyorsanız, hor gördüğünüzün faydasını göremezsiniz. Taşları kullanmaya başlarsan, umarım bu taşları bu hastalığı tedavi etmek için kullanırsın. Hep kullandığınız şifa kaynaklarını kullanacaksınız ve umarım faydan bulacaksınız.

Bununla birlikte, bu doğal taşların sihirli değnek olmadığını, ancak hastalığınızın kesinlikle geçeceğini beklememelisiniz. Çünkü herhangi bir hastalığın çözümü her zaman mümkün değildir. Kanser tedavisini örnek olarak gören herkes kemoterapi alacaktır. Kanser hastalarının tedavisi kemoterapi ve çeşitli ilaçlarla yapılır, ancak herkes kesinlikle ondan kurtulamaz ve bazı hastalar için yapılan bu tedavi pozitif olur ve hastalık iyileşmeden kurtulur ve bazı insanlar şifayı bulamazlar. Binlerce kelime veren Rabbimiz. Bir önceki örnekte de belirttiğimiz gibi, kurtulmuş olan kişi tedaviye, diğer tedaviden de kurtulamayan kişiye bakar.

Aşıların faydaları bilimsel olarak bilinir ve tedavilerde kullanıldığından taşlardan bazıları dinde belirtilmiştir. Zümrütler, inciler ve mercanlar gibi bu taşlar, Rabbimiz’in vahiy ve farklı ayetlerde verdiği nimetler hakkında konuşurlar. Bir başka ay da, cennetin bu taşlarla süslendiğini gösterir. Akik ve turkuaz hadislerinde övgü dolu bir taştır. Peygamberimiz özellikle de akik, bunu kişisel olarak kullandı ve ümmete önerdi. Akik kullanımı sünnettir. Kısacası, doğal taşlar bir tür iyileştirme işidir, ancak bu bir gerçektir, ancak herkesin onları büyütecek iyi bir sihirli değnek yok hemen şimdi iyi. Bu taşlardan şifa bulan insanlar da şifayı bulamayan çok fazla kişidir. Hizmetli olarak görevimiz, Rabbimiz’in bize verdiği şifa kaynaklarını denemek suretiyle bizim için iyi olan şifa kaynağını bulmaktır.